Zaloguj się
Login:
Hasło:

Strona mobilna

Strona główna -> Lista wpisów -> Strona mobilna

Strona mobilna

Ruch z urządzeń mobilnych stale rośnie. Warto więc by strona twojej firmy dobrze wyglądała i działała na mobilnych urządzeniach. Jest to bardzo ważne ponieważ jej brak powoduje utratę potencjalnych klientów. Jak również wpływa na wizerunek twojej firmy.

Ostanie zmiany w Google powodują spadek stron które nie są przyjazne dla małych urządzeń. Tak więc warto zainwestować już teraz z stronę mobilną, gdyż każdy dzień zwłoki to utrata potencjalnych klientów, a więc zysków. Czasami jednak zdarza się, że strona która już posiadamy jest przyjazna dla mobile. Jak to sprawdzić? Otóż Google udostępnia nam specjalne narzędzie do sprawdzenia czy strona jest mobile frendly.

Jeśli jest pozostaje nam jedynie przetestować czy spełnia nasze oczekiwania. Jeśli nie skorzystajmy z wskazówek zawartych na stronie, by dowiedzieć się co należy poprawić. Najlepiej jest skorzystać z usług profesjonalnej firmy która dostosuje już istniejącą stronę.

Może zainteresują cię również...

Interaktywne strony www stają się obecnie powszechnością - zapraszamy do artykułu! / wiecej
Jak powinna wyglądać idealna strona internetowa? Czym musi się wyróżniać? Jakie cechy posiadać, by trafić w gust użytkowników internetu? Witryna internetowa musi być w szczególności czytelna i spójna, a także łatwa w nawigacji. / wiecej

Powiązane witryny

Aplikacje www
Przy dodawaniu wpisu do katalogu stron należy zwrócić uwagę na czytelność i przejrzystość sporządzonej przez nas reklamy. Wpis jest zarazem wizytówką i powinien dobrze świadczyć o... >>
http://www.fuckoil.net/